سوالات متداول

1. در هنگام ورود به پنل با مشکل مواجه می‌شوم چه کنم؟

از صحت ایمیل و رمز عبور خود اطمینان حاصل کنید! اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده نمایید. اگر مشکل همچنان وجود دارد در صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید سریعا مشکل توسط تیم فنی موبایل‌آباد بررسی و مرتفع خواهد شد.

2. رمز عبورم را فراموش کرده ام چه کنم؟

در صفحه ورود حساب کاربری گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده ام.” را زده و در صفحه بعدی آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید و دکمه دریافت رمز عبور را فشار دهید . یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.در ایمیل دریافتی لینکی جهت ساخت رمز عبور جدید ارائه شده که با ورود به آن صفحه و درج اطلاعات جایگزین می توانید رمز عبور جدید خود را بسازید . (قسمت spam یا junk ایمیل خود را بررسی نمایید)

3. موبوامداد چگونه کار می‌کند؟

مشتریان با مراجعه به سایت موبوامداد درخواست تعمیرات دستگاه خود را ثبت می نمایند، نمایندگان موبوامداد در سراسر کشور پس از بررسی درخواست در اسرع وقت دستگاه را تحویل گرفته ، تعمیرات مورد نظر مشتریان گرامی را انجام می دهند .

4. چرا باید از موبوامداد استفاده کنیم؟

ثبت درخواست تعمیرات در موبوامداد موحب کاهش هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان می شود زیرا نمایندگان موبوامداد پس از دریافت درخواست به مکان مشتری مراجعه کرده و دستگاه را تحویل می گیرند. مشتریان موبوامداد می توانند با هزینه ای بسیار مناسب مشکل خود را برطرف نمایند.

5. روند ثبت درخواست تعمیرات چگونه است؟

با مراجعه به صفحه اول سایت و کلیک بر روی لینک درخواست تعمیرات که در بالا صفحه قرار دارد، وارد بخش ثبت درخواست خواهید شد
همچنین می توانید با آدرس زیر مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.
تماس با پشتیبانی 

موبوامداد

با استفاده از گزینه های زیر به راحتی می توانید درخواست تعمیرات موبایل،

دریافت نمایندگی و خرید قطعات را ثبت نمایید.

درخواست تعمیرات

برای ثبت درخواست تعمیرات موبایل و تبلت در موبوامداد به لینک زیر مراجعه کنید . نمایندگان موبوامداد در سریعترین زمان با شما تماس گرفته و مشکل شمارا برطرف می نمایند.
درخواست تعمیرات

نمایندگان

کلیه نمایندگان موبوامداد دارای نماد اختصاصی در محل دفتر یا مغازه خود می باشند.برای اطمینان از کیفیت و اصالت تعمیرات تنها از طریق وبسایت ثبت درخواست نمایید.
درخواست نمایندگی

تامین قطعات

شرکت سورین مهام رایانه به عنوان واردکننده تخصصی قطعات موبایل و تبلت، پاسخگوی تامین قطعات تعمیرکاران و نمایندگان خود در سریعترین زمان می باشد.
خرید قطعات